Akıllı Telefondan Yasaklı Sitelere Girmek (Telefonda DNS değiştirme)

android-yasakli-sitelere-girmeTürkiye son zamanlarda bir çok internet yasağının yaşandığı bir yer haline gelirken kullanıcılar için sık ziyaret ettikleri bir kaç sitenin yasaklanması büyük bir rahatsızlık oluşturdu. Özellikle Twitter’a telefondan nasıl girilir, Youtube akıllı telefondan nasıl girilir gibi sorunlar kafaları kurcalar oldu. Bu yazımızda bu sorunlardan nasıl kurtulacağınızı anlatacağız.

Öncelikle akıllı telefondan yasaklı sitelere girmek için sahip olduğumuz iki yol olduğunu söyleyelim. Bunlardan bir tanei DNS değiştirmek diğeri ise Opera Mini tarayıcısını kullanmaktır. biz size bir Android VPN uygulaması ile birlikte Opera Mini tarayıcısından bahsedeceğiz.

1- Opera Mini İle Twitter’a Girme
Telefondan Twitter’a girmek için ilk olarak uygulama marketine girip “Opera Mini” diye arayarak uygulamayı indirip kurunuz. Daha sonra bu tarayıcıdan www.twitter.com veya youtube.com yazarak direk yasaklı twitter’a girebilirsiniz. Ancak bu durumda Twitter uygulamasını yada Youtube uygulamasını kullanamazsınız. Eğer uygulamadan girmek istiyorsanız 2. yönteme bakın.

2-Android VPN Uygulaması İle Girmek
Eğer Android cihazınıza Twitter uygulamasından yasaklı olunca girmek yada Youtube uygulamasından girmek istiyorsanız bu önereceğimiz uygulamayı kurabilirsiniz. DroidVPN uygulamasını cihazınıza kurup Twitter ve Youtube gibi yasaklı sitelere girmek istediğinizde sadece aktifleştirmeniz yeterli olacaktır. Bu sayede istediğiniz tarayıcı ve uygulamadan yasaklı siteleri gezebilirsiniz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Dört Gün Boyunca Oyun Oynayıp Bayıldı!

ABD'de yaşayan 15 yaşındaki Tyler Rigby isimli çocuk dört gün boyunca bilgisayardan hiç kalmadan oyun oynayınca hastaneye kaldırılmak zorunda kaldı. ABD'li...

Kapat