Bing,Google’dan Daha İyi Olduğunu Kanıtlayacak!

Microsoft, kendi arama motoru olan Bing’in Google’dan daha iyi olduğunu kanıtlamak için Bing It On isimli yeni kampanyasını ve sitesini duyurdu. “Ben daha iyim” sitesi ile Google’dan daha kaliteli arama sonuçları sunduğunu gösterecek.

Microsoft yıllardır Google’dan daha büyük bir arama motoru olmak için çalışmalar sürdürmekte. Kullanıcılara Google’dan daha iyi özellikler sunduğunu ve arama sonuçlarının daha iyi olduğunu göstererek liderliğe oturmaya çalışan şirket en son kampanyası olan “Bing It On” (Ben Daha İyim) sitesini duyurdu. Bu siteye giren kullanıcılar arama yaptıkları zaman Bing ve Google sonuçlarını da görüyor. Daha sonra hangi sonucun daha iyi olduğunu oyluyor. Ancak oy verirken hangi sonuç hangi arama motoruna ait göremiyor.

Microsoft bu yeni kampanyasını kısa süre sonra MTV Video Music Awards ve zamanla başka TV kanallarına vereceği reklamlar ile kullanıcılara duyuracak. Ayrıca ABD’de bulunan Microsoft mağazalarında da kampanya tanıtımları yapılacak. Buna ek olarak yapılacak çekilişler ile çeşitli Microsoft ürünleri de dağıtılacak. Kampanyanın ne kadar etkili olaacağı merak konusu. Zaman içerisinde Bing’in kullanıcı sayısını artırmakta ekili olacak mı göreceğiz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Hem Kablosuz Hem de Minik GoldMaster Klavye

Kablosuz cihazların çıkması ile beraber hayatımız özellikle bilgisayar kullanmak çok daha rahat bir hal aldı. Her ne kadar dizüstüler çıkmasa...

Kapat