Flipboard Resmi Android Sürümü ve Dahası

Bir süredir Android platformunda yayınlanan sosyal haber okuma uygulaması Flipboard, beta aşamasını tamamladı. Android için resmen yayınlanan uygulamaya ayrıca Youtube ve daha önce haberini yaptığımız Google+ servisleri eklendi. Ayrıca yeni servisler iPhone, iPod touch ve iPad sahiplerine bir iOS güncellemesiyle sunuldu.

Yeni eklenen Youtube ve Google+ servislerini eklemek isteyen kullanıcılar ayarlar bölümünün altında bulunan hesaplar sayfasına girmeli oradan da bu yeni hesaplara giriş yapmalıdır. Bu işlemden sonra uygulamada bulunan Facebook, Twitter ve diğer desteklenen tüm sosyal medyalardaki işlemler yapılabilecek, kullanıcılar +1, paylaşım, yorum yapma, çevrelerde gezinme gibi işlemleri Google+ servisinde gerçekleştirebilecek olup Youtube servisinde de daha kolay bir şekilde takip ettiği kanalları kontrol edebilecekken yorum yazma, paylaşma, beğenme ve abone olma gibi işlemleri de uygulama üzerinden gerçekleştirebilecekler.

Flipboard servisi bunlar dışında yerelleştirme çalışmalarına da hızla devam edip Almanya, İspanya, İtalya, Güney Kore ve Hollanda için olan özel versiyonları da çıkarıp toplam 12 farklı yerel servise ulaştı. Uygulamayı iTunes App Store, Google Play Store, Samsung Apps gibi mağazalardan indirebilirsiniz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Yeni Zaman Tüneli Tasarımına Hazır Olun!

Facebook zaman tünelini çıkardığından beri bir çok konuda bunun tartışması yapıldı ve hala sevmeyenler mevcut. Dünyanın en büyük sosyal ağı...

Kapat