Google Takeout ile google verilerinizi tek tıkla indirin.

Daha dün 2-3 yeni Google hizmetini tanıtmıştık. Ama adı üstünde bu Google şimdi size Google’nin yani duyurduğu Google Takeout özelliği sayesinde Google’de bulunan verilerinizi bilgisayarınıza toptan indirebilirsiniz.

Tabi Google+ adını verdiği sosyal ağı daha da çok konuşulsada google bu hizmetide duyurdu. Google Takeout adındaki bu yeni hizmetle Google hizmetinizdeki tüm verilenize ulaşmanız mümkündür. Yani tek bir tık ile kişisel, fotoğraf, yazı, video ve hatta müziklerinizi bile indire bilirken Google+ da bulunan verilerinizi indirmenizde mümkün. Bu arada Google+ yada Google Plus demekte mümkündür.

Gmail hesabınız üstünden kullanabileceğiniz bu hizmet ile kişisel verilerin inmesini istediğiniz verileri seçerekten indirmeniz mümkündür. Servisin Google+ yaygınlaşınca daha da çok kullanıcılacağı tahmin ediliyor. Şimdilik Google Takeout test aşaması ile yayında.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Dudak Damak Yarığı Tedavisi

DUDAK YARIĞI CERRAHİSİ Dudak ve damak yarığı ile doğan çocuklar, eşlik eden çeşitli problemler nedeniyle değişik uzmanlık dallarından alınacak yardıma...

Kapat