Microsoft Kullanıcılarına Sosyal Ağlardan Destek Sunacak!

Microsoft bellirlediği saatlerde kullanıcılarına Facebook ve Twitter üzerinden destek verecekmiş. Bence gayet güzel ve samimi bir karar olmuş. Kullanıcılara verilen önemi göstermiş gibi.

Daha önce açmış oldukları kurumsal blogları ile Microsoft Türkiye bilişim dünyasının nabzını tutuyordu şimdi ise bir adım daha ilerleterek internetin vazgeçilmezi haline gelen sosyal ağlarıdanda müşteri hizmetleri desteğini kullanıcılarına sundu.

Daha önce online destek için support.microsoft.com adresini kulanan Microsoft Türkiye artık bu adresleri twitter.com/MicrosoftYardim ve facebook.com/MicrosoftTurkiye olarak değiştirerek heryerden erişile bilir bir hale getiriyor. Yada en azından öyle olmasını hedefliyor.

Sizinde Office, Windows ve Internet Explorer ile ilgili herhangi bir sorununuz varsa Microsoft Türkiye‘ye Pazartesi – Cuma günleri, 9.00 -18.00 saatleri arasında verilen adreslerden ulaşarak uzmanlardan yardım alabilirsiniz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Turkcell T20 Geliyor.

Turkcell çıkardığı ilk akıllı telefon olan T10'u 110 binden fazla satarak iyi bir başarı yakaladı. Şimdi ise T20'yi satışa çıkardı....

Kapat