PES 2014 Özellikleri Neler Olacak?

PES 2014 özellikleri hakkında bir kaç bilgi gün yüzüne çıktı. Bu özellikler ile FIFA’ya kaptırılan taht, PES 2014 sayesinde geri alınabilecek.

PES 2014 Özellikleri

 

PES 2014 Özellikleri ve FOX motoru

FOX Engine motoru ile gelecek olan PES 2014, ayrıca yeni bir fizik motoruna da sahip olacak. Şuan için en çok merak edilen bu iki yeni motor ile nasıl bir deneyim yaşanacak bilinmiyor.

Gelecek olan yeni fizik motoru sistemi “Barycenter Physics” ile beraber futbolcunun her uzvu farklı ağırlıkta olacak. Oyun grafikleri hakkında fazla bir bilgi ve resim verilmemiş ancak yüz modellemeleri ayrıntılı olarak incelenmiş. İncelemeye göre yeni oyunda yüz modellerinde büyük özenmeler dikkat çekecek.

Oyuncuların formalarının ayrı olacağı bu oyunda, çarpışma şiddetleri bölgeye göre farklılaşacak. Tüm bunlara ek olarak oyunculara bölge belirleyip onların o alan içerisinde ne yapacağını da seçebilmek mümkün olacak.  İkili mücadeleye  de yenilikle getiren PES, yeni oyununda dirsek, forma çekme gibi taktikleri de bulunduracak.

Tekrardan alanındaki en iyi oyun olmak için büyük yenilikler getiren oyunun zamanda daha fazla gelişmiş ve farklı özelliği gün yüzüne çıkacak.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Ağız Kokusu

AĞIZ KOKUSUNA SEBEP OLAN ETKENLER VE ÖNLEMLERİ  Konuşurken ağzınızı kapatmak zorunda kalıyor, yakın, birebir konuşmaktan kaçıyor, çantanızda karanfil, naneli sakız vb....

Kapat