Traveler 9000’i tüm yüzeylerde kullanın

Ürülerini sık sık tanıttığımız Genius bu seferde yeni 2,4 GHz BlueEye dizüstü faresi olan Traveler 9000‘in tanıtımını yaptı.

Bu yeni fare sahip olduğu BlueEye teknolojisi ile mermer veya tozlu cam fark etmeksizin her türlü yüzeyde rahatça kullanıla bildiği gibi 2,4 GHz otomatik frekans seçme teknolojisi sayesindede pazarizlere engel olabiliyor. Bu özelliklerinin yanında çeşitli renk seçenekleri ilede kullanıcıların zevklerine hitap ediyor.

Traveler 9000 fare üzerinde saklanan Pico alıcısı dizüstü bilgisayar üzerine bırakılacak kadarda küçüktür. Üstelik aynı bölmede bulunan Stivk-N-Go aparatı sayesinde de traveler 9000’i dizüstü bilgisayarınıza monte ederekte ofis içinde rahat bir şekilde hareket edebilirsiniz.

Bu özelliklere ek olarakta sahip olduğu 1200 dpi optik motoru ile kusursuz bir kontrol sağlarken üzerinde bulunan güç düğmesi sayesindede pil ömrünü uzatıyor.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Sony, Görüntüleme Birimine 997 Milyon Dolarlık Yatırım Yaptı

Televizyon birimi gibi alanlarda yaşadı ağır zararları başka alanlarla telafi etmek isteyen Sony firması çalışmalarına devam ediyor. Bunun için Sony...

Kapat