Whatsapp Arama Özelliği Geliyor!

Anlık mobil mesajlama hizmeti Whatsapp her geçen gün hayatımıza daha fazla girerken aynı zamanda kendini de geliştiriyor. Uygulama artık sadece bir yazılı mesaj uygulaması olmaktan, sesli ve görüntülü arama imkanı veren bir uygulamaya dönüşecek.

Whatsapp anlık olarak arama özelliği ile artık iletişim kurmak daha kolay olacak. Facebook tarafından satın alınan uygulama zaten SMS’i neredeyse bitirmişti. Şimdi arama işlemini de sonlandıran uygulama ile artık görüntülü ve sesli konuşmaları da yapabileceğiz. Şimdilik aktif olmayan özellik kısıtlı kullanıcılar ile sınırlı ancak kısa bir süre sonra güncelleme ile tüm kullanıcılara geleceği söyleniyor.

WhatsApp Arama Özelliği

Whatsapp bu özellikle ile nasıl karşılanacak ve ne kadar tutulacak tam olarak bilinmese  de karşısında ciddi rakipleri bulunuyor. Alışkanlıkları yenip kullanıcıların aktif olarak bu yeni özelliği kullanması mümkün olursa artık SMS ve DK paketlerinin internet paketine dönmesi gerçekleşebilir.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
eski domaini yeni domaine taşıma
Hit Kaybı Olmadan Domain Değiştirme (301 Yönlendirme)

Eski domaini yeni domaine taşıma veya domain değiştirme işlemi olarak bilinen bu yöntem Google tarafından onaylı ve bizzat kendi anlatımı...

Kapat